Bardzo dziękuję Janowi Jędrzejczykowi, zajęcia coachingowe były moim pierwszym doświadczeniem tego typu. Początkowo nie wiedziałam czy są w stanie mi w jakikolwiek sposób pomóc.

Okazało się, że zajęcia te były bardzo skuteczne. Zmieniły moje spojrzenie na życie. Pozwoliły mi uporządkować dotychczasowe sprawy.

Wynik zajęć, z których jestem bardzo zadowolona, osiągnęłam dzięki profesjonalnemu podejściu prowadzącego.

– Elżbieta Wyczółkowska

Z ogromną przyjemnością polecam Jana Jędrzejczyka jako indywidualnego coacha.

Jan, prowadząc ze mną sesje coachingowe, wykazał się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i doskonałymi umiejętnościami budowania atmosfery otwartości. Gołym okiem widać, że praca coacha nie stanowi dla Janka pracy samej w sobie, ale jest również pasją, której się w pełni oddaje.

Niewątpliwie Janek zainspirował mnie do poszukiwania wewnętrznej siły do realizacji moich wyzwań zawodowych, które rzeczywiście podjęłam. Ponadto Janek jest osobą, która potrafi słuchać i właściwie reagować. Stwarza atmosferę poczucia bezpieczeństwa. Bez większego problemu mogłam się przed nim otworzyć i opowiadać o sobie, o swoich trudnościach jak i marzeniach.

Bardzo pomocne w pracy z Jankiem okazało się również stosowanie przez Niego technik w przestrzeni i wyobraźni, ponieważ dzięki temu wygenerowałam wiele niestandardowych pomysłów i rozwiązań.

Podsumowując, sesje coachingowe z Jankiem były dla mnie inspirującą „podróżą”, podczas której odkryłam moje zasoby, potencjał oraz pragnienia.

Mam silne przekonanie, że każdy, kto będzie miał przyjemność współpracować z Jankiem Jędrzejczykiem, będzie usatysfakcjonowany efektami prowadzonego przez niego coachingu.

– Magdalena Turowska-Kwapisz

Bardzo dobry warsztat i duża wiedza teoretyczna to niewątpliwe zalety coacha Janka. Dzięki naszym kilku spotkaniom Janek pomógł mi odkryć źródła mojej wewnętrznej motywacji (i jej braku) oraz poznać mechanizmy pozwalające na bardziej efektywną pracę, zorientowaną na długofalowe cele.

– Michał z Warszawy

Wyrażam podziękowania Jankowi Jędrzejczykowi za udział w coachingu.

Odbyłam 6 sesji coachingu, po 2 pierwszych sesjach mój stosunek do osób w pracy zmienił się, co z kolei miało wpływ na stosunek tychże osób do mnie.

Janek bardzo trafnie zadawał pytania, które w efekcie doprowadziły mnie do odkrycia pewnych zasobów, ukrytych w mojej podświadomości.

Pokazał mi jak zmierzyć się problemami i jakich narzędzi należy używać, kiedy problem się pojawia.

Dziś stosuję techniki pokazane przez Janka.

W wielu sprawach ułatwiają życie i zmierzenie się z problemami.

– Halina Głowacka

Coaching z Janem Jędrzejczykiem był pierwszym tego rodzaju moim doświadczeniem i nie wiedziałem czego dokładnie mogę oczekiwać, ale wiedziałem co chce osiągnąć. Jan pomógł mi nauczyć się lepiej zarządzać czasem i planować dzień w zależności od pojawiających się obowiązków, oraz pokazał mi różne metody poprawiania koncentracji. Co więcej po każdej sesji wychodziłem mocno zmotywowany zarówno do pracy nad sobą jak i radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami w życiu zawodowym. Podsumowując – jestem bardzo zadowolony.

– Wojtek